Předsíňová skříň Pardubice

Renovace vestavěné skříně Pardubice

V případě, že máte doma skříň, která by si zasloužila nový kabát, jste tu správně. Pojďme ji dát nového, moderního designu, který jí bude slušet. Co nejčastěji na skříních upravujeme?

Občas je ale potřeba si přiznat, že stará skříň už dosloužila, případně její renovace by vás vyšla daleko dráž než skříň nová. Vše si vysvětlíme na úvodní schůzce.

Jak probíhá renovace vestavěné skříně?

1. Úvodní schůzka

Přijedeme a podíváme se, jaká je vaše představa. Společně zhodnotíme, zda je úprava skříně realizovatelná a případně navrhneme řešení.

2. Cenová nabídka

Z úvodní schůzky budeme mít dostatek údajů pro stanovení cenové nabídky, kterou vám zašleme e-mailem.

3. Podpis smlouvy

Samozřejmostí každé renovace je smlouva o dílo. Její písemné vyhotovení vám dovezeme a stanovíme termín dodání.

4. Výroba, příprava

Pak už pracujeme my. Seženeme nové kování, nařežeme a ohraníme dveře. Zkrátka se připravíme na montáž tak, aby renovace pěkně frčela.

5. Montáž

Ve sjednaném termínu přijedeme a namontujeme. Cca týden dopředu si potvrdíme konkrétní datum a čas.

6. Předání

Úpravy vestavěné skříně trvají 1 až 2 dny. Vždy záleží na náročnosti. Na jejím konci vám celé dílo předáme. 

Ukázky renovace vestavěné skříně Pardubice

renovace skříně

Výměna dveří stávajících skříní

V tomto případě nás majitelé zavolali, že by rádi vyměnili na své skříni cca 30 let staré dveře. Ze vzorníku si vybrali nový dekor a na internetu našli úchytky, které vhodně doplní celkový design. 

Výsledek můžete vidět sami. I když vnitřek skrývá staré police, dveře září novotou a předsíň získala novou tvář.

Vsazení šuplíků do stávající skříně

Tohle je trochu oříšek, ale i to umíme. V tomto případě jsme do volného prostoru vsadili box, který obsahuje 3 plnohodnotné šuplíky.

Pokud se vám toto řešení líbí, zvažte si, zda máte na šuplíky dost prostoru. Protože ten potřebuje místo na postranní kování. U některých vestavěných skříní je potřeba počítat i s prostorem pro úchytky, aby nebránily v otevírání a zavírání dveří.

renovace skříně
Šatní skříň s posuvnými dveřmi

Schovejte starou skříň

To byla věta, kterou jsme slyšeli v prvním telefonátu se zákazníkem. Zkrátka a jednoduše, měl starou skříň a tu chtěl schovat. Zbavili jsme ji nevzhledných a obouchaných dveří a předsadili dveře nové. Posuvné.

Předsíň parádně prokoukla a získala moderní nádech. Co říkáte?

Výměna dveří vestavěné skříně

I v tomto případě si klienti vybrali výměnu dveří staré vestavěné skříně. Původně chtěli zvolit posuvné dveře. Ty by jim ale ubraly 8 cm vnitřního prostoru, proto zůstali raději u dveří otevíracích. 

Vzor si vybrali také ze vzorníku od firmy Kronospan a úchytky si objednali sami z e-shopu s dveřním kováním. Stejně tak můžete postupovat i vy. Jen je potřeba nám úchytky dodat 14 dní před, nejpozději v den montáže.

Výměna dvířek
Výměna dvířek potravinové skříně v paneláku

Výměna dveří potravinové skříně

Paneláková kuchyň a její obestavěná potravinová skříň je klasika, kterou zná téměř každý. I tu je po nějakém čase nutné obléct do nového kabátu. 

Společně s klientkou jsme vybrali bílou barvu, která ladí s kuchyní a úchytky jsme volili také dle stávající kuchyně. Vytvořili jsme tak jednotný designový celek, který lahodí oku.

Vestavěné skříně Pardubice jako praktický doplněk do vašich domovů

vestavěná skříň Pardubice

Proč si vybrat vestavěnou skříň od Truhlářství JH Pardubice?

Přejít nahoru