Kdo stojí za Truhlářstvím JH Pardubice

Hakenovi

Jarda a Míša Hakenovi

Za malým rodinným truhlářstvím stojí Jarda a Míša Hakenovi. Občas uslyšíte i o našich 2 dětech, které nás neustále překvapují. 

Ptáte se, proč JH? Protože Jaroslav Haken. Ten je mozkem a rukama celého truhlářství. S ním budete mluvit jako první. Přijede, zaměří si daný prostor a poradí vám, aby byl nábytek co nejfunkčnější a nejhezčí. Samozřejmě vám nábytek vyrobí, doveze a namontuje. 

V pozadí stojí Míša. Abyste měli prostor pro inspiraci, stará se o náš Facebook. Také neustále předělává web, zásobuje manžela Festool nářadím a občas pomůže naložit vaši skříň do přívěsu. Vedle toho má sama své podnikání, kdy pomáhá e-shopům k lepším prodejům.

V čem jsme jiní?

Vestavěná skříň Pardubice
Ložnice Pardubice

Jaké jsou naše vize?

Nábytek, ať už je to kuchyň nebo skříň, není jen kus čehosi, co stojí u zdi. Věříme, že dáváme vašim snům konkrétní podobu. Ať už jsou představy šíleně barevné, rustikální nebo moderně minimalistické. Chceme, aby váš nábytek nebyl jen praktický, ale stal se ozdobou celého domova. A nejen to. Aby ho tvořil. 

Zakládáme si na tom, aby i malá skříňka byla luxusní po všech stránkách. Každý milimetr musí přesně sedět, každý detail je perfektně provedený a celkový vzhled vás dostane do kolen. 

To nejlepší na celém procesu je vaše spokojenost. Když přijdete k hotovému dílu a pochválíte naší práci. Když se za nějaký čas vrátíte a potvrdíte, že vše stále funguje a doporučujete nás dál. To je náš hnací motor.

Přejít nahoru